Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glåmlia

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Glåmlia
  • Beskrivelse: Gatelysene er slukket i Glåmlia, vi har vært mørkrlavt siden mandag 15.september, håper dere fikser det i løpet av kort tid. Mv Solveig Hofossbråten, Tyriveien 3 2213 Kongsvinger
    Glåmlia
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS og dette skal være utbedret nå. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle