Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langeland skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Langeland skole
  • Beskrivelse: Er det mulig å få noe lys ved ballbingen på Langeland skole?
    Langeland skole
  • Svar: Hei Oversender dette til KKEiendom som har med internbelysning på skoler å gjøre. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle