Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Askeladdveien/Pålsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Askeladdveien/Pålsvegen
  • Beskrivelse: Da var det høsten igjen, og mørkt. Det er mørkt i lyktestolper i svingen mellom Askeladdveien/Pålsvegen og i lyktestolper innerst i Pålsvegen. (V/nr.11) De to samme lampene som i fjor høst.
    Askeladdveien/Pålsvegen
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva energi AS. Vi håper å få utbedret dette i løpet av uke 43-44. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle