Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Goggestredet 32

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Goggestredet 32
  • Beskrivelse: Sier det igjen!!! Store hull og skader i vegen som har blitt påpekt flere ganger. Fare for skader på kjøretøy pga dybde i hull. Dette må asfalteres. Fire steder som dekker hele veiens bredde. Tre i begynnelsen av veien og en ved Brandvalheimen. Lei av å plukke asfalt ut av plen før klipp.
    Goggestredet 32
  • Svar: Hei! Området skal stedvis masseutskiftes. Annet vedlikehold gjøres ikke før dette er utført. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle