Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Odalvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Odalvegen
  • Beskrivelse: Det måste väl gå an å få gjort en kantklipp över odalsvegen och skrapa samt grusa den vägen GOTT. Det är väghål över allt hela den vägen. Samt att det v¨xer massa buskar och dylikt helt uppe i vägen som för oss som INTE har lastbil ser inte mötande trafik.
    Odalvegen
  • Svar: Hei! Dette er en privat veg med eget vegstyre. Vegstyret vil bli varslet om din henvendelse. Vegen vedlikeholdes jevnlig, men av økonomiske årsaker, vil den i perioder være av ujevn kvalitet. Fører av kjøretøy må alltid tilpasse farten etter forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle