Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergs veg 266

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergs veg 266
  • Beskrivelse: Tjernsbergs veg trenger sårt høvling. Mye hull og renner etter regnværet.
    Tjernsbergs veg 266
  • Svar: Takk for henvendelsen. Forholdene er utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle