Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ilderveien 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Ilderveien 7
  • Beskrivelse: 3 stk gatelys fungerer ikke på ilderveien
    Ilderveien 7
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette er blitt utbedret i uke 38. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle