Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards vei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Borghild Langaards vei
  • Beskrivelse: Veien gror igjen. Behov for krattknusing. Ikke foretatt siden veien ble anlagt.
    Borghild Langaards vei
  • Svar: Hei! Området er bestilt vedlikeholdt, vi skal sjekke nærmere. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle