Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mygglivegen 41

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Mygglivegen 41
  • Beskrivelse: Hei. Grusvegen i Mygglivegen er forferdelig hullet og full av dype renner etter den siste tidens nedbør. Denne veien må nå skrapes og helst vedlikeholdes med mere grus.
    Mygglivegen 41
  • Svar: Hei! Tiltak er vurdert utført før vinteren. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle