Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Brandvalvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Brandvalvegen
  • Beskrivelse: Store gupp/ forhøyninger i vegen. Har vært slik i 2,5-3 år
    Brandvalvegen
  • Svar: Hei! Brandvalvegen er ikke kommunal veg. Dette er Fylkesveg, du må derfor rette din henvendelse til Statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle