Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Doblougbakken
  • Beskrivelse: Hei! I desember 2014 sa dere at utbedring av Doblougbakken sto på planen deres for 2015. Vegen er veldig dårlig og jeg lurer på om dere har noe mer konkret vedr. tidspunkt for utbedring. Hører gjerne fra dere.
    Doblougbakken
  • Svar: Hei Vibeke! Ta kontakt med GIVAS (Torodd Myhrhaug eller Johannes K. Hodøl), tlf. 62 87 42 00, for nærmere avklaring om tidspunkt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle