Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

E16/Konduktørvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: E16/Konduktørvegen
  • Beskrivelse: Det bør asfalteres ved innkjøring fra E16 inn på gangvei/midlertidig vei til Konduktørvegen! (Kjøkkensenteret) Elendig forfatning på veien!
    E16/Konduktørvegen
  • Svar: Hei! Vi skal foreta befaring, og vurdere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle