Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oldervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Oldervegen
  • Beskrivelse: Kanskje dere kan legge asfalt her? Da det støver noe forferdelig fra veien her,visst det ikke har regnet på en par dager. Og dem driver jo og skal legge ny asfalt i nedre skogveg i Glåmliveien, og da hadde det passet fint og asfaltert Oldervegen siden gravemaskiner og alt er i nærheten.
    Oldervegen
  • Svar: Hei! Vegen blir asfaltert i høst! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle