Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kurudvegen 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.08.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Kurudvegen 15
  • Beskrivelse: Stolpe for gatelys står skeivt mot huset. Kan tippe? Vil gjerne ha den rettet opp / bedre sikret... :)
    Kurudvegen 15
  • Svar: Hei Vi har vært og sett på stolpen. Her må det graves opp og anker på bardun må graves dypere og bardun strammes. Arbeidet er bestilt hos Eidsiva anlegg. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle