Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røyskattvegen 13

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.09.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Røyskattvegen 13
  • Beskrivelse: Flere pærer i gate belysning ved Ilderveien virker ikke,en ved trafikk bommen og flere nedover.
    Røyskattvegen 13
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Dette er blitt utbedret i uke 38. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle