Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen (nedre del)

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blomstervegen (nedre del)
  • Beskrivelse: Nå støver vi ned igjen!!! Ber pent om litt salt på vegen omgående, så skal vi forsøke å ha tålmodighet ut den 3. sommeren med manglende asfalt, graving og grus....
    Blomstervegen (nedre del)
  • Svar: Hei! Dette har vært et problemområde vedr. kloakkledningen, noe som har medført ekstraordinært arbeid over flere omganger. Vegen blir asfaltert i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle