Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

KOngevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: KOngevegen
  • Beskrivelse: Hele kongevegen er ødelagt i hvertfall fra gamle bosh og mot mix.
    KOngevegen
  • Svar: Hei! Vi er litt usikre på når, men vegen vil bli utbedret enten i høst, eller i løpet av neste år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle