Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Puttarastien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Puttarastien
  • Beskrivelse: Holt ungdomsskole er bekymret for standarden på denne stien nå ved skolestart. Det er flere hull, og røtter som stikker opp fra grunnen. elever på sykkel vil fort kunne hekte seg bort i disse.
    Puttarastien
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. I utgangspunktet er dette bare en sti, og ikke en gang- og sykkelveg. Stien er ikke bred nok for å sende inn store vedlikeholdsmaskiner, men vi skal likevel prøve å holde en hvis standard på denne strekningen da den er svært gunstig for mange. Får vi tildelt tilstrekkelig ressurser til det, vil den bli opprustet som en gangveg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle