Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Klonteig

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.08.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Klonteig
  • Beskrivelse: Skråningen fra Klonteig ned mot Jernbanegata tilhører Kongsvinger kommune, og må på jevnlig basis holdes nede. Her vokser det til med både ugress og trær. Tusen takk.
    Klonteig
  • Svar: Kantslådd blir utført langs veiene før skolestart.
Se 20 siste saker eller alle