Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Aamodtsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.08.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Dr. Aamodtsveg
  • Beskrivelse: To gatelys som ikke virker.
    Dr. Aamodtsveg
  • Svar: Hei Melding blir videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Usikkert akkurat når dette kan bli utbedret. Men vi håper å få ordnet dette så snart som Eidsiva energi har mulighet til å gjøre det. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle