Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg 54

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.08.2015
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Borghild Langaards veg 54
  • Beskrivelse: Det skrives på Facebook, både på kommunens side og på "Mitt Kongsvinger" om massiv humledød etter at det er observert sprøyting av trærne. Mange humlearter er truet, så dette må nøstes opp i.
    Borghild Langaards veg 54
  • Svar: Beklager seint svar, men det har vært en feil på meldingssystemet. Kommunen har ikke utført sprøyting av trær.
Se 20 siste saker eller alle