Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bæreiavegen
  • Beskrivelse: Hei. Er det mulig å få til kantklipping langs bæreiavegen? Langs denne vegen er vi mange som går, springer og sykler med hundene våre og da det er så langt gress på sidene må hunden springe på asfalt. Med kort gress på sidene får hunden løpt utenfor asfaltkanten og beina blir spart for hardt underlag.
    Bæreiavegen
  • Svar: Hei! Beklager sein tilbakemelding (ferie). Vegen ble kantklippet i går. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle