Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

blomstervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: blomstervegen
  • Beskrivelse: vegen ble gravd opp i fjor høst å det ser fortsatt ikke ut der! gjelder både oppover mot oversiden og videre på den nedre delen.
    blomstervegen
  • Svar: Hei! Beklager forholden, men grunnen må sette seg skikkelig før det asfalteres. Det vil bli asfaltert i høst. GIVAS har fått beskjed om å holde grusdelen i forsvarlig stand til dette arbeidet utføres. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle