Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Symrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Symrevegen
  • Beskrivelse: Meget dårlig vei. Ikke mulig å kjøre normalt i hjulsporene, da det er VELDIG slitt veibane. Meldt fra også i 2014, da det ble sagt det skulle komme noen på befaring. Skulle likt i vite hva som kommet av den befaringen?
    Symrevegen
  • Svar: Hei! Det er planlagt sanering av vann- og avløp, noe som betyr at vegen vil bli oppgravd. Det vil derfor ikke bli utført nevneverdig vegvedlikehold før dette er gjennomført. Trekker det ut, vil vegen bli høvlet i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle