Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaardsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Borghild Langaardsveg
  • Beskrivelse: Det er fortsatt ingen som sopt gatene her! Masse grus på veg og fortau. Ref tidligere innmelding 9/4: Borghild Langaardsveg Saken din har blitt besvart. Du kan svare på denne e-posten dersom du har kommentarer. Kategori: Veg/Vegvedlikehold Skildring: Veldig mye grus på veien. Andre gater er sopet, men ikke her. Status: Ferdig behandlet Svar: Hei! Vegene vil bli feid/sopt, men vi har i første omgang prioritert skoleveger samt gang- og sykkelveger. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning Mvh. Kommunen
    Borghild Langaardsveg
  • Svar: Hei! Vegen ble sopt i uke 31. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle