Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Enbergvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.07.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Enbergvegen
  • Beskrivelse: Hei! Vil bare informere om det er på høy tid å se på evt drenering av vann som flommer ned Enbergvegen i Lia og tvers over Utsiktsvegen hver gang det regner litt mer enn gjennomsnittlig.  Etter regnværet i går kveld ser Enbergvegen igjen ut som et potetjorde med svære, dype kanaler etter vannet som har rent der. Det er så ille at bilene som kjører inn på tomten min (Enbergvegen 1) subber støtfanger nedi grusen på grunn av dype groper.  Jeg vet ikke om det ligger i noen fremtidige planer om Enbergvegen skal asfalteres? Ser frem til å høre fra dere. Mvh, Anders Kristiansen
    Enbergvegen
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over den dårlig tilstanden. Vi har som mål å asfaltere de kommunale grusvegene i sentrum, men denne vegen er ikke prioritert denne perioden. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle