Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strands veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Norvald Strands veg
  • Beskrivelse: Har nå i et par mnd ligget en del søppel, sofa, lamper bla i skråningen ned mot elva, mitt imot trykkeriet.
    Norvald Strands veg
  • Svar: Se svar.
Se 20 siste saker eller alle