Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen 3

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fasanvegen 3
  • Beskrivelse: Det vises til tidligere melding om behov for grus og vegskraping sendt 310315!!!
    Fasanvegen 3
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene, men det er dessverre ikke slik at henvendelser hit, automatisk resulterer i utførelse. I disse dager er vi er i gang med full høvlerunde, og høvler hver dag været tillater det. Forhåpentligvis rekker vi over alle grusvegene som trenger det om ikke lenge. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle