Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Doblougbakken
  • Beskrivelse: Oppstikkende gummi fra kumlokk, oppsto etter arbeid med kumlokket. Risiko for syklister o.l. Veien benyttes flittig av skolebarn.
    Doblougbakken
  • Svar: Hei, og takk for tilbakemelding. GIVAS har, eller skal se på dette en av de nærmeste dagene. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle