Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Monsrudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Monsrudvegen
  • Beskrivelse: Monsrudvegen er meget lite fremkommelig noen plasser er hullene i veien så store og mange at man må stoppe helt for å finne en spor for å slippe skader på bil.Et problem som bare blir verre og verre.Helt fra Billingen til austmarka
    Monsrudvegen
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men værforholdene har i en periode ikke vært gunstige når det gjelder høvling. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle