Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergsveg
  • Beskrivelse: Hele tjernsbergsveg er så hullete og fæl nå at bilene blir ødelagt ved å kjøre der.gjelder også den lille delen mellom tjernsbergsveg og masterudveien.
    Tjernsbergsveg
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over forholdene, og kan bekrefte at vegen vil bli høvlet straks værforholdene er gunstige for det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle