Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjöveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vingersjöveien
  • Beskrivelse: Er lenge siden eg kjörte på en slik hölete og humpete veistump. Bor ikke der. Men besöker venner der innimellom. Og nå sist her i uka da var eg skikkelig redd at bilen skulle ödlegges. Veit ikke vem som har ansvar for den veien, men noen med en traktor og ei skrape blir sikker meget velkommen der. Tenker på di stakkars som kjörer der hver dag.
    Vingersjöveien
  • Svar: Hei! Vi er dessverre klar over forholdene, og kan bekrefte at vegen vil bli høvlet straks værforholdene er gunstige for det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle