Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blåklokkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blåklokkevegen
  • Beskrivelse: Gangvegen mellom Blåklokkevegen og Blomstervegen skulle vært fikset og sperret for biltrafikk. Den er dessuten dårlig opplyst.
    Blåklokkevegen
  • Svar: Hei! GIVAS har fått beskjed om å utbedre dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle