Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Skogveg 29 og innover grusveg sørover mot sentrum.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nedre Skogveg 29 og innover grusveg sørover mot sentrum.
  • Beskrivelse: Veien fra krysset og inn mot enden av vei slutt sørover må vedlikeholdes. Det er store hull i veien. I tillegg må veien saltes, og sist men ikke minst vil vi at veien skal asfalteres. Det dras stadig sand ut på asfaltert vei, og her vi bor i Nedre Skogveg 29, støver det helt forferdelig. Vi vet at asfaltering tidligere har vært tema, men håper allikevel at dette kunne være beste løsning. Alle beboerne langs veien har samme problem. Så dette er noe som gjelde for alle.
    Nedre Skogveg 29 og innover grusveg sørover mot sentrum.
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene. Denne vegen ligger inne i våre innvesteringsplaner. Det betyr at vegen kan bli utbedret allerede i høst, i verste fall til neste år. Med vennlig hilsen Teknisk forvalning
Se 20 siste saker eller alle