Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røhneløkka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Røhneløkka
  • Beskrivelse: Tid for den årlige skrapingen av denne ekstremt hullete vegen. Fint å få gjort før sommerarrangementene i Øvrebyen starter opp for fullt.
    Røhneløkka
  • Svar: Hei! Vi skal se nærmere på forholdene, og kommer til å vurdere tiltak straks værforholdene er mer gunstig for denne type arbeid. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle