Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudveien, 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skyrudveien, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Skyrudveien trenger vedlikehold. Den er full av hull og bilene blir ødelagt av å kjøre på den. Det haster!!
    Skyrudveien, 2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Vi skal befare vegen til uka, og dersom det er akutt fare for trafikksikkerheten, vil det bli vurdert tiltak. Det holder å sende inn én melding! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle