Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Heibergs gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Heibergs gate
  • Beskrivelse: Begynner å bli en del hull i veibanen etter vinteren. Her vil det være nødvendig med en veiskrape for å rette det opp. Håper på snarlig hjelp.
    Heibergs gate
  • Svar: Hei! Forholdene vil bli befart til uka, og dersom forholdene medfører akutt fare for fremkommeligheten eller trafikksikkerheten, vil tiltak bli vurdert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle