Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rymoveien, Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rymoveien, Brandval
  • Beskrivelse: Rymovn. fra jernbaneovergangen og opp mot Myrerskola er ikke bra. Det drives tømmerdift der og maskinen kjører i vegen med belter og kjetting! Dette ser ikke bra ut!
    Rymoveien, Brandval
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Takk for din henvendelse, slike saker er viktig for oss og bli informert om. Rymovegen ble skrapt med traktor, og vil i tillegg bli høvlet seinere i sommer. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle