Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Området Kråkevegen.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.04.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Området Kråkevegen.
  • Beskrivelse: Det er slam,plastkanner,blikkbokser,plastsekker.
    Området Kråkevegen.
  • Svar: KKEiendom tar seg av dette og får det kjørt vekk. Mvh Park og Idrettsavdelingen
Se 20 siste saker eller alle