Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vangenspissen 27/29

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.12.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Vangenspissen 27/29
  • Beskrivelse: Hei. Mellom 27/29 ligger det et kumlokk som ble ordnet på i fjor. Det lå veldig høyt. Men idag har je spylt i 27 og da oppdaget je at kumlokket fremdeles ligger for høyt. Ikke noe av det vannet je spylte med rant ned i kummen, men videre inn på 29. Er det mulig å reparere på en så dårlig måte, je bare spør. Mvh Anne-Lise Biagi Vangenspissen 27
    Vangenspissen 27/29
  • Svar: Det er teknisk omfattende å senke kummen ytterligere, så dette er ikke prioritert nå. Med vennlig hilsen GIVAS
Se 20 siste saker eller alle