Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Feilparkert bil Marikollen barnehage

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.04.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Feilparkert bil Marikollen barnehage
  • Beskrivelse: Rød Ford stasjonsvogn har stått parkert i barnehagen et par måneder. Saken er tatt opp internt i barnehagen samt blant foreldrene før påske, uten respons. Saken meldes herved på vegne av FAU.
    Feilparkert bil Marikollen barnehage
  • Svar: Hei! Dere må sende en melding/brev til politiet, hvor dere begjærer kjøretøyet fjernet. Når godkjenning fra politiet foreligger kan politiet selv eller kommunens parkeringsavdeling bistå ved selve borttauingen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle