Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Borghild Langaards veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Borghild Langaards veg
  • Beskrivelse: Flere pærer har gått, også i Trygve Stokkes veg.
    Borghild Langaards veg
  • Svar: Hei Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS Utbedringsrunde blir foretatt i uke 16-17. Kongsvinger kommune har ikke overtatt veglyset i Borghild Langaards veg. De bes kontakte utbygger, Block Watne. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle