Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.04.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen
  • Beskrivelse: Snarevegen har aldri - på de 38 årene jeg har bodd her - vært dårligere enn nå! Veien er full av djupe hull fra Lierdammen og rundt om Snare. Noen fra kommunen/Givas bør snarlig ta en inspeksjon og notere seg de steder som nå er verst, for så å kunne fylle på med noe grøvre masse der det trengs så snart det tørker opp, for deretter å få skrapet vegen skikkelig.
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Vi befarte vegen, og har besluttet å foreta tiltak! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle