Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

sundvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.04.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: sundvegen
  • Beskrivelse: En del hull/slitasje på veien etter anleggstrafikk fra Nord-Tråstad 2014. Vi ber om at dette blir gjort noe med, dette gjelder Sundvegen og Ekornveien. Mvh Kjetil Lintorp (styreleder Sundvegen Borettslag)
    sundvegen
  • Svar: Hei! Dette vil bli utbedret etter at all anleggsvirksomhet i området er innstilt. Pågående drift regnes med å ferdigstilles i mai, men etter det skal det gjøre en del arbeid på gangvegsystemet. Vi regner med å asfaltere i september. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle