Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 08.04.2015
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Toresheimvegen 7
  • Beskrivelse: Hei. Gatelyset ved Toresheimvegn 7 har vært svart i to uker. Alle andre gatelys i Toresheimbvegen virker. Det er bekk svart og veldig vanskelig å se om det er fotgjengere i nærheten når jeg kjører ut og inn av eiendommen.
    Toresheimvegen 7
  • Svar: Hei Beklager sen tilbakemelding. Melding er videreformidlet til Eidsiva Energi AS. Vi håper å få ordnet dette ved utbedringsrunde i uke 16-17. Mvh Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle