Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuveg 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.05.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Nedre Badstuveg 15
  • Beskrivelse: Nedenfor Nedre Badstuveg 15 er det en vannkum som er så langt ned i bakken at det blir et stort hull i siden av veien. Er det mulig å heve denne kummen/ avløpet med en ekstra ring slik at dette hullet blir litt " mindre"
    Nedre Badstuveg 15
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle