Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jerpevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Jerpevegen
  • Beskrivelse: Det er meldt om behov for vedlikehold av vegen - denne er asfaltert med masse "dumper" og kanter. Også tette drensrør i denne vegen.
    Jerpevegen
  • Svar: Hei! Vi skal befare vegen i dag! Dersom vegen fremstår slik at det er behov for akutt vegvedlikehold, vil det bli utført tiltak snarlig. Hvis ikke, må det dessverre vente en stund. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle