Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: fasanvegen
  • Beskrivelse: Det trengs sårt et lite lag med grus på vegen og en runde med vegskrape!
    fasanvegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Det er for tidlig å gjøre noe nå, men vi skal se nærmere på det når vegen er tint og tørket. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle