Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarkavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.03.2015
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Austmarkavegen
  • Beskrivelse: Grøfting fra Granlikrysset å bort til Bygdehusveien pga sand som renner nedover fra lierbakken og generelt vedlikehold. Tusen takk.
    Austmarkavegen
  • Svar: Hei! Dette er ikke kommunal veg, men Fylkesveg, og dermed Statens vegvesen sitt ansvar. Du må derfor rette din henvendelse dit. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle