Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarkavegen 172

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Austmarkavegen 172
  • Beskrivelse: Hull i veibanen.
    Austmarkavegen 172
  • Svar: Hei! Dette er Fylkesveg, og ikke en kommunal veg. Du må derfor rette din henvendelse til Statens vegvesen som har ansvaret for dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle